+38 (097) 344 13 70

Умови використання

Використання сайту

Сайт zelenyidim.com.ua (далі «Зелений дім») дозволяє вам переглядати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Зелений дім не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Зелений дім в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни.

Зворотний зв'язок

Звертаючись до нас, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за різними ознаками, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Зелений дім. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.