+38 (097) 344 13 70

Секрети для оформлення ідеальної клумби

Секрети для оформлення ідеальної клумби

Завжди мріяли про гарну та ідеальну клумбу на подвір'ї? Що ж, ми допоможемо вам її оформити.

Останнім часом все більше в моду входить дизайн клумб не тільки біля громадських місць, а також у кожного біля будинку. Звичайно, коли ваша клумба виглядає гарно, то і самому приємно милуватися. Але не все так просто як здається, щоб зробити ваш квітник красивим потрібно докласти чи не мало зусиль. Отже, у цій статті ми дамо вам декілька простих порад.

Кожна рослина має свої індивідуальні особливості щодо життя. А, отже, для кожної рослини потрібний інший підхід. Перед плануванням клуби не обирайте одразу квіти. Виберіть місце для клумби, а вже потім, зважаючи на його характеристики (сонце, вологість тощо), квіти.

Для вашого квітника найкраще вибирати ті рослини, які не потребують щоденного догляду. Проте, не забувайте, що так чи інакше всі рослини люблять догляд за ними.

Дотримуйтесь масштабу між квітами. Дрібноквіткові рекомендують розсаджувати по краю квітника. Дрібноквіткові — ближче до центру. Не намагайтеся все посадити на одному місці.

Якщо ваш квітник має кругло подібну форму, то краще високі рослини садити в центрі, наступний ярус зробити з середньорослих квітів, а низькорослі висадити по краю клумби.

Посадіть декоративні кущі чи хвойні рослини. Це дасть змогу бути вашому квітнику цілий рік бути гарним та приємним на вигляд.

Також гарною ідеєю буде зробити пересувний квітник, якщо маєте бажання прикрасити територію в незвичному образі. Це можуть бути звичайні пересувні контейнери, або люба інша цікава посудина, яка у вас є (не потрібна шкатулка, черевик тощо).

Квітник можна робити як і з однорічними квітами, так і з багаторічними. Все залежить лише від вашого бажання.

Щоб квітник тримав гарну форму протягом всього сезону не забувайте і про декоративно-листяних чагарників. Влітку вони цвітуть гарними яскравими кольорами та незвичайною формою листя, а восени та взимку гарними плодами або коричневим відтінком.

Дизайн клумби — це вже ваша особиста фантазія, ваше особисте бачення. Кольорова гамма, фігури з квітів, декоративні засоби — все те чого бажаєте сміливо додавайте.