+38 (097) 344 13 70

Умови приватності

Сайт zelenyidim.com.ua збирає та зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем.

Персональні дані можуть бути використані в наступних цілях:

надання Послуг Користувачеві;

ідентифікація Користувача;

взаємодія з Користувачем;

моніторинг операцій Користувача з метою запобігання шахрайства, протиправних дій.

«Зелений дім» може збирати особисту інформацію, яка добровільно надається вами при:

замовленні товарів;

спілкуванні з нами за допомогою звичайної або електронної пошти або по телефону.

Сайт zelenyidim.com.ua в тому числі збирає, обробляє і зберігає такі дані:

ваше прізвище, ім'я, по батькові;

поштову та електронну адресу;

номер телефону;

хронологію покупок;

ваші звернення будь-яким іншим способом до нас.

Подібна інформація збирається і використовується за вашою згодою, відповідно до чинного законодавства України. Інформація не передається і не розголошується третім особам і її використання обмежується цілями, заради яких інформація була зібрана згідно з положеннями цієї Політики конфіденційності.

Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону. Користувач погоджується на передачу Сайту своїх даних з метою виконання укладених договорів та прийнятих Сайтом відповідно до них зобов'язань з продажу і доставки Користувачеві товару. Згода Користувача виражається в зазначенні ним інформації у відповідних графах при оформленні замовлення. Сайт не несе відповідальності за відомості, які були надані Користувачем на Сайті в загальнодоступній формі.

Інші сайти

Дана політика конфіденційності стосується тільки сайту zelenyidim.com.ua. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого сайту або на які ведуть посилання з нашого сайту.

Надання доступу до інформації

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, які не пов'язані з сайтом zelenyidim.com.ua.

Захист інформації

Сайт zelenyidim.com.ua здійснює належний захист Персональних і інших даних відповідно до Законодавства і приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи щодо захисту Персональних даних від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Ми регулярно перевіряємо дотримання даної Політики конфіденційності. Отримавши офіційну скаргу в письмовій формі, ми вважаємо своїм обов'язком звернутися до користувача, що відправив скаргу з приводу його претензій або побоювань. Ми будемо співпрацювати з відповідними регулюючими органами, включаючи місцевих представників влади, що відповідають за захист даних, для вирішення питань передачі особистих даних, які неможливо вирішити між сайтом zelenyidim.com.ua і приватною особою.

Зміна політики конфіденційності

Сайт zelenyidim.com.ua вправі вносити зміни і доповнення до даної політики конфіденційності. Всі оновлення і доповнення політики конфіденційності публікуються на цій сторінці.